9 روش برتر برای آموزش زبان انگلیسی

اگر تازه وارد اینجا هستید ، احتمالاً می خواهید راهنمای آموزش زبان انگلیسی من را بخوانید که به شما 7 نکته می دهد تا بتوانید نمره خود را به راحتی افزایش دهید.

 

دلایلی که هنوز با وجود آموزش زبان انگلیسی به زبان انگلیسی تسلط ندارید ، با وجود گذراندن کلاس از دبیرستان ، می تواند از عدم انگیزه تا روشهای یادگیری معلمان پی در پی شما که به اندازه کافی جالب نیستند ، متغیر باشد.

 

9 روش برتر برای آموزش زبان انگلیسی که در اینجا در مورد آنها صحبت خواهیم کرد به شما امکان می دهد دیدگاه خود را تغییر دهید و ضمن پیشرفت سریع تر در تلاش های خود برای تسلط بر زبان شکسپیر.

 

خواهید دید که این فقط روش سنتی نیست که می خواهید یک استعداد دیگر در CV خود اضافه کنید.

 

راه حل هایی که ما به شما ارائه خواهیم داد مطمئناً به شما تمایل دارند که به انگلیسی صحبت کنید:

 

1 – از سیستم عاملهای یادگیری استفاده کنید

سیستم عامل آموزش زبان انگلیسی

از آنجایی که شما مطمئناً در اولین تلاش خود برای تسلط به زبان انگلیسی نیستید ، مسلم است که شما ایده هایی دارید ، اما آنها هنوز برای صحبت مسلط کافی نیستند.

 

در این مرحله است که بسترهای یادگیری (به عنوان مثال Duolingo) ، برای به روز کردن دانش خود و قرار دادن مفاهیم خاص در متن مناسب ، بسیار مؤثر هستند. کامل ترین سایت ها به شما امکان می دهد مهارت های شفاهی را تمرین کنید و در ضمن به شما در درک افرادی که انگلیسی صحبت می کنند کمک می کند و مهارت نوشتن شما را افزایش می دهد.

 

برای ترغیب شما برای انتخاب این راه حل ، از قبل بدانید که تمریناتی که به شما پیشنهاد می شود از اصطلاحات ، جملات و متنهایی استفاده می کنند که روزانه به شما خدمت می کنند.

 

در واقع ، شما غافل نیستید که برای یادگیری زبان انگلیسی ، به برخی از روش های صحبت کردن که فقط در عمل یاد خواهید گرفت ، تسلط خواهید یافت.

 

برای آگاهی از تعدد ظرافت هایی که زبان انگلیسی را تشکیل می دهند ، خوب است که نمونه ای از رایج ترین اصطلاحات اصطلاحتی را که در اینجا و اینجا ذکر شده است ، مثال بزنید.

 

از آنجا که سیستم عامل های یادگیری انگلیسی غالباً برنامه هایی را در تلفن های هوشمند و تبلت ها ارائه می دهند ، هر زمان که وقت آزاد دارید و در کلاس هستید ، می توانید تمرین کنید. حمل و نقل ، در خانه ، دفتر …

 

خواهید دید که با اتخاذ این روال ، سطح شما فقط در 1 ماه بهبود می یابد.

 

2 – تماشای سریال در نسخه اصلی

سریال آموزش زبان انگلیسی

اگر سایتهای یادگیری انگلیسی هنوز به نظر خیلی کاراکتر هستند ، سری را در نسخه اصلی ترجیح دهید. آنها به شما کمک می کنند تا ضمن ایجاد سرگرمی همه جانبه ، با آن زبان آشنا شوید. مطمئناً انگیزه کسب خواهید کرد.

 

برای یافتن بهترین سریال برای تماشای ، می توانید از پیشنهادات جالب در این مقاله الهام بگیرید.

 

این سریال به ویژه برای تسلط بر تلفظ ها و غنی سازی عبارات شما توصیه می شود. سپس توصیه می شود که روی زیرنویس های انگلیسی تمرکز کنید و آنها را به همان شکلی که احساس می کنید بدون گوش دادن به پشتیبانی گوش دهید ، حذف کنید.

 

اگر درک در ابتدا دشوار به نظر برسد ، بدون آنکه متوجه شوید به دست شما می رسد. به همین دلیل شما باید سری یا فیلم هایی را که دوست دارید و این را انتخاب کنید ، تا در دراز مدت ادامه یابد.

 

افرادی که با استفاده از سمعک بهتر یاد می گیرند با این روش سریعتر یاد می گیرند.

 

3 – آموزش زبان انگلیسی را به صورت آنلاین انجام دهید

آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین

با تشکر از تحول فن آوری ، شما هم اکنون می توانید معلمان خود را انتخاب کنید و از دوره های آنها به صورت آزاد و بدون تعهد لذت ببرید. سپس آنها را بصورت آنلاین رد کرده و می توانید هر چند بار که می خواهید تغییر دهید.

 

معلمان انگلیسی به صورت آنلاین شما را از یادگیری شخصی لذت می برند. آنها جلسات شما را مطابق در دسترس شما متناسب می کنند در حالی که در کنار شما هستند ، می توانید معلمانی را انتخاب کنید که بیشترین راحتی را برای شما دارند.

 

برای جلوگیری از خراب کردن ، این روش مدرن برای حدود 1 ساعت به بیش از ده یورو نیاز ندارد. اگر این الگوی به اندازه کافی سریع به نظر نمی رسد ، می توانید ساعات دوره و همچنین فراوانی آنها را افزایش دهید.

 

یکی از بهترین سایتهای شناخته شده برای پیدا کردن معلمان آنلاین ، Italki است.

 

همه اینها به تمایل شما برای تماس با معلم و پیگیری آن بستگی دارد تا زمانی که شما قادر به صحبت روان انگلیسی باشید.

 

4 – برای ارائه شریک زبان

شریک آموزش زبان انگلیسی
بدون شک اگر یک شریک زبان داشتید ، برای صحبت کردن به انگلیسی انگیزه بیشتری پیدا خواهید کرد ، شخصی که به شما کمک می کند با مجبور کردن به شما در تمرین در لحظات ملاقات ، پیشرفت کند ، که در نهایت می تواند بسیار دوستانه باشد.

تنها محدودیت مرتبط با این روش این است که شما مجبورید میان انگلیسی و فرانسه زبان متفاوتی داشته باشید زیرا شریک زبانی شما نیز برای استفاده از زبان مادری شما در آنجاست.

در Italki شرکای زبان را در بخش Community and Korrespondents پیدا خواهید کرد.

به هر شکلی که ممکن است ، اگر مدت زمان صرف شده در هر زبان برابر و منظم باشد و تمام مزایای آن را به دست آورد ، این روش می تواند برای هر دو طرف بسیار سودمند باشد.

5 – خواندن زیادی انجام دهید

خواندن آموزش زبان انگلیسی
خواندن ، هر رسانه ای برای یادگیری زبان انگلیسی اجتناب ناپذیر است. برای حفظ سرعت خوب ، روی مقالات و کتابهایی که مباحث آنها برای شما مهم است ، تمرکز کنید تا این روال اساسی خیلی دردناک نباشد.

متوجه خواهید شد که پیشرفته ترین تکنیک ها و نگت ها اغلب به زبان انگلیسی است. اگرچه سرعت خواندن شما در ابتدا کندتر است ، می فهمید که با گذشت زمان دانش شما بسیار متنوع می شود زیرا دانش شما متنوع تر می شود.

از قبل وبلاگ های مورد علاقه خود را انتخاب کرده و کتابهای الکترونیکی را در تلفن های هوشمند و تبلت های خود بارگیری کنید و خواهید دید که سطح انگلیسی شما خیلی سریع بهبود می یابد. سنتی ترین شما همچنین می تواند یک شومیز انگلیسی را برای خواندن در هر زمان که فرصتی ایجاد کند ، نگه دارید. باز هم ، مباحث خواندن را انتخاب کنید که باعث جذابیت و سرگرمی شما شود. در غیر این صورت سریع تسلیم می شوید.

6 – سفر به یک کشور انگلیسی زبان

سفر آموزش زبان انگلیسی
ترک در کشوری که به زبان انگلیسی صحبت می کند و تا آنجا که ممکن است در آنجا بمانید به شما امکان می دهد که انگلیسی را به طور کامل تسلط دهید. اگر به اندازه کافی افراد ملاقات کنید ، فقط در 6 ماه آماده خواهید بود.

اگر وضعیت حرفه ای و خانوادگی شما اجازه می دهد ، چیزی بهتر از حمام زبانی طولانی مدت در این کشورها وجود ندارد. این امر باعث می شود که از صبح تا شب به انگلیسی صحبت کنید.

غنای تجربه خود را فراموش نکنید زیرا این فرصتی برای کشف فرهنگهای دیگر و دیدار با افراد زیادی خواهد بود.

7 – از پادکست ها ، فیلم ها و دروس صوتی استفاده کنید

پادکست آموزش زبان انگلیسی
وبلاگ نویسان که چشم شما را جلب می کنند می توانند پادکست های خود را نیز ارائه دهند. در هر کجا که بروید ، به آنها گوش دهید ، زیرا آنها هزاران نکته در مورد موضوعات متنوعی به شما یاد می دهند ، در حالی که به شما کمک می کند بار دیگر سطح انگلیسی خود را تقویت کنید.

همچنین می توانید مباحث بسیار جالبی را برای گوش دادن به فیلم ها در YouTube یا TED.com پیدا کنید .
نمایشنامه های خود را یک بار برای همیشه در آخر هفته بارگیری کنید و از آنها برای تزئین هفته خود استفاده کنید.

همین شور و شوق را برای دوره های صوتی که به جلسات چند دقیقه ای تقسیم می شوند ، خواهید یافت. این یک روش بسیار سرگرم کننده برای غنی سازی واژگان خود است ، بلکه همچنین به تدریج توانایی شما در ترک جملات دقیق را ایجاد می کند.

8 – در جوامع انگلیسی شرکت کنید

جوامع آموزش زبان انگلیسی
جوامع Anglophone به شما کمک می کند که به انگلیسی بهتر بنویسید ، بلکه همچنین بهتر بتوانید درمورد گفتگوهای خود صحبت کنید.
یک بار دیگر ، فقط در سالنهایی که مباحثی را ارائه می دهد که شما را مجذوب خود می کند ، بحث و گفتگو کنید.

می توانید جوامع عالی انگلیسی زبان در وب سایت مشهور جهان Reddit را پیدا کنید .

تنها کاری که باید انجام دهید این است که با شروع جستجو ، جامعه انگلیسی زبان خود را پیدا کنید!

9 – بازی آنلاین

بازی آنلاین آموزش زبان انگلیسی
بازی های آنلاین همچنین راه حل ایده آل برای افزایش مخاطبین شما با بلندگوهای انگلیسی هستند. آنها به شما کمک می کنند تا زمانی که همزمان با انجام کاری که دوست دارید ، به سرعت در انگلیسی پیشرفت کنید.

اکنون می دانید برای یادگیری زبان انگلیسی چه کاری باید انجام دهید. روش مورد نظر خود را طوری انتخاب کنید که بتوانید در اسرع وقت بتوانید از کار در بیایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *