یادگیری انگلیسی بدون شکست

آیا سالها بدون پیشرفت در انگلیسی می گذرانید؟ آیا دائماً به دنبال بهترین روش انگلیسی برای یادگیری سریع آن هستید؟

 

تقریباً تمام روشهای انگلیسی دقیقاً همان قول را می دهند: ” شما انگلیسی را به سرعت ، به راحتی ، بدون زحمت ، به راحتی ، مثل کودک یاد خواهید گرفت! “. قول می دهند که انجام نمی دهند. همانطور که سیاستمداران بسیار خوب می دانند: وعده ها فقط کسانی که به آنها گوش می دهند الزام آور هستند!

 

فراتر از سطح فروش ، این مقاله با هدف استفاده از روش های اشتباه انگلیسی برای جلوگیری از هدر رفتن وقت خود اقدام می کند .

 

1 شما در یک ظرف غذا یاد می گیرید

2 شما همه چیز را از متن یاد می گیرید

3 شما فقط یک بار در روز انگلیسی تمرین می کنید

4 شما حوصله دارید

5 شما به طور انفعالی یاد می گیرید

6 شما بدون کلمات کلمات را مطالعه می کنید

7 هیچ انگیزه ای ندارید

8 ترازنامه

9 همچنین ببینید

شما در ظروف سرباز یا مسافر می آموزید

شما لغات و گرامر را بطور تصادفی یاد می گیرید؟ با یادگیری یک روز گربه و فشار خون بالا در روز بعد ، هیچ ساختار منطقی پیروی نمی کنید. یادگیری تفاوت بین چه کسی و چه کسی تا زمانی که شما در حال حاضر کامل نیستید خیلی کمکی نمی کند.

 

شما قبل از دانستن تلفظ تلفظ می کنید؟ اگر تحصیلات خود را به زبان انگلیسی با خواندن درست و بدون صحبت شروع کنید ، به فاجعه می روید. انگلیسی یک زبان زنده است که در وهله اول و از همه گفته می شود ! تمرکز روی دهان نه تنها مهم است بلکه آزاد کننده است.

 

یک روش خوب انگلیسی به ساختاری احتیاج دارد که اگر می خواهید به سرعت به نتایج برسید ، باید دنبال شود. یک نظم طبیعی وجود دارد: اول ، ما شفاهی را یاد می گیریم ، سپس روی نوشتن تمرکز می کنیم. برای واژگان ، ابتدا و مهمتر از همه واژگان متداول یا متداول در زبان انگلیسی و بعداً واژگان نادر را یاد می گیریم که لزوماً در زندگی روزمره از آنها استفاده نمی کنیم. برای دستور زبان ، ابتدایی ترین ساختارها را قبل از پیشرفته ترینها جمع کنید.

 

شما همه چیز را از طریق متن یاد می گیرید

متن ، متن و متن بیشتر! ممکن است قبلاً اشتباه کرده باشید که خود را با متن در مدرسه پر کنید ، وقتی که تنها انگلیسی یاد می گیرید ، آن را تکرار نکنید.

 

اگر تصور کنید کلمات را به جای دانستن آن واقعی تصور کنید ، خطر لهجه غیرقابل درک در زبان انگلیسی را دارید . و اگر عادات تلفظ بدی را ایجاد کردید ، بعداً از شر آنها خلاص خواهید شد!

 

این ایده مشابه ایده قبلی است. انگلیسی واجی نیست ، کلمات همانطور که نوشته شده تلفظ نمی شوند. به همین دلیل همیشه نباید روی متن تمرکز کنید.

 

بنابراین ، متن را برای لحظه ای کنار بگذارید. صدا را در مطالعات خود ادغام کنید! با استفاده از اینترنت ، پیدا کردن تلفظ صحیح کلمات بسیار آسان است و حتی می توانید بین آمریکایی یا انگلیسی انتخاب کنید .

 

روش یادگیری تلفظ صحیح بسیار ساده است. به محض یادگیری یک جمله جدید ، فوراً یاد بگیرید “موسیقی” آن را یاد بگیرید. آن را مشاهده کنید: لحن. ریتم و قطعات برجسته ؛ و بیان از این عناصر غافل نشوید ، زیرا با کار کردن صداهای انگلیسی ، شما بر لهجه خود کار می کنید. این تنها راه صحبت کردن به روشی نزدیک به زبان مادری است اما مهمتر از همه روشن است.

 

شما فقط یک بار در روز انگلیسی تمرین می کنید

حافظه انسان کامل نیست ، تخریب می شود. مغز ما به گونه ای طراحی نشده است که همه چیز را عقب نگه دارد. آنها به گونه ای طراحی شده اند که هر چیزی را که برایشان ناچیز به نظر برسد فراموش کنند. به همین دلیل می توانیم به راحتی آنچه را که چند ساعت پیش آموخته ایم (یا چند دقیقه یا ثانیه!) فراموش کنیم

 

چگونه از فراموش کردن خودداری کنیم؟ اگر مرتباً اطلاعات را مرور کنیم ، آنرا تقویت خواهیم کرد. اگر مرتباً یک کلمه را ببینیم و ببینیم ، بیشتر از آنکه فقط یک بار آن را دیدیم ، آن را حفظ خواهیم کرد. به همین دلیل خیلی بهتر است روزانه چندین بار انگلیسی انجام دهید تا یک بار. با تمرین چندین بار در روز ، اطلاعات در مغز ما باقی می مانند.

 

شاید با خود بگویید ، “اما صرف یک ساعت در روز برای یادگیری واژگان بهتر از انجام هیچ کاری نیست ، درست است؟” درست است ، اما یک روش انگلیسی موثر نیست. در حالی که اگر کل روز را با فواصل فارغ التحصیل یا تکرار فاصله ای به خاطر بسپارید ، این باعث می شود زمان زیادی را از نیاز به یادگیری مجدد واژگان صرفه جویی کنید زیرا فقط مدت طولانی منتظر بررسی آن هستید.

 

من بر تکرار و تجدید نظر اصرار دارم . چند دقیقه کافی است! وقتی در مترو ، اتوبوس ، توالت فرنگی هستید واژگان را مرور کنید … هر روز کمی از وقت خود را بگذرانید زیرا واقعاً روشی مؤثر برای بهبود زبان انگلیسی شما است.

 

حوصله دارید

کسالت دشمن تمرکز است. بدون تمرکز ، یادگیری چیزها دشوار است. اگر در حین تحصیل در زبان انگلیسی حوصله دارید ، مسلم است که روش انگلیسی سازگار نیست و نتایج مطلوب را برای شما به ارمغان نمی آورد.

 

بیشتر اوقات ، به خصوص در مدرسه ، دوره به گرامر معطوف می شود. به طور خلاصه ، این عناصر دقیقاً هیجان انگیزترین مورد مطالعه نیستند. حتی هنگام تحصیل به تنهایی ، یافتن مطالب جالب متناسب با سطح آن دشوار است.

 

برای یادگیری این زبان از روشی جالب برای استفاده از چه روش انگلیسی باید استفاده شود؟

 

خوشبختانه انگلیسی در همه جای ماست! یکی از احساسات خود را به زبان انگلیسی ارضا کنید. منابع زیادی در دسترس است و این یک تجربه دلپذیر را ایجاد می کند. سفارشی کنید. برای خواندن درک مطلب ، مقالاتی را در اینترنت یا کتابهای انگلیسی در مورد موضوعات مورد علاقه خود بخوانید. برای گوش دادن به درک ، فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی یا پادکست ها سرشار از واژگان هستند و به شما امکان می دهند انگلیسی انگلیسی مسلط باشید.

 

آنچه را دوست دارید انجام دهید اما به زبان انگلیسی انجام دهید.

 

شما منفعلانه می آموزید

حتی اگر من فقط اشاره کردم که تماشای فیلم یا نمایش تلویزیونی روش خوبی برای یادگیری زبان انگلیسی است ، اما نیازی به گفتن نیست که “خوبم ، 3 ساعت نتفلیکس را تماشا کردم ، این کافی است تا کار خود را انجام دهم. انگلیسی “. نه ، این یک یادگیری بیش از حد غیرفعال است . به تنهایی ، این نتایج مؤثر را به همراه نمی آورد زیرا شما کاری جز گوش دادن به اطلاعات انجام نمی دهید ، که اغلب خیلی سریع پیش می رود. شما به طور مستقیم در فرایند یادگیری درگیر نیستید ، به همین دلیل چیزهای زیادی را به خاطر نمی آورید.

 

برای جلوگیری از این امر ، روی یادگیری فعال تمرکز کنید. از طریق فعالیتهایی مانند کاوش ، تجزیه و تحلیل ، برقراری ارتباط ، ایجاد ، فکر کردن یا استفاده از اطلاعات یا تجربیات جدید درگیر این روند شوید.

 

اگرچه فیلم ها ، پادکست ها و سریال های تلویزیونی برای شنیدن درک مناسب هستند ، اگر بخواهید روان انگلیسی صحبت کنید کافی نیستند. برای اینکه بتوانید انگلیسی را در زندگی واقعی صحبت کنید ، باید آن را با انجام اقدامات مشخص ، یعنی نوشتن ، صحبت کردن ، تفکر یاد بگیرید. به طور خلاصه ، شما برای سناریوهای زندگی واقعی که نیاز به مهارت های زبانی به زبان انگلیسی دارند ، آماده می شوید … از درگیر شدن مغز خود واقعاً دریغ نکنید!

 

شما کلمات را بدون زمینه مطالعه می کنید

آیا کلمات را به تنهایی و بدون زمینه یاد می گیرید؟ آیا نمی دانید چرا نمی توانید از آنها در زندگی واقعی استفاده کنید؟ آیا می خواهید کتاب را به خاطر بسپارید و فقط پس از اجرای آن ؟ در واقع مطمئناً وقت خود را تلف می کنید.

 

حافظه در درجه اول توسط انجمن کار می کند . اگر کلمات را خارج از زمینه یاد بگیرید ، یعنی به این صورت بگویید که برقراری ارتباط بین آنها غیرممکن است ، برای حافظه شما بسیار بد است و حتی برای مبتدیان انگلیسی نیز دشوار است. بدترین چیز این است که آنها را به ترتیب حروف الفبا یاد بگیریم! (همه چیز را اشتباه می گیریم).

 

از طرف دیگر ، یادگیری کلمات که پیوند معنایی دارند ، در روش خوب انگلیسی نقش مهمی ایفا می کند.

 

کلماتی را بخوبی بیاموزید که بتوانید از آنها استفاده کنید … و آنها با هم از خواب بیدار می شوند ، آماده می شوند تا در صورت نیاز به شما خدمت کنند. به عنوان مثال ، کلمات خرگوش ، شکارچی و تفنگ را همزمان بکار بگیرید (به عنوان مثال: شکارچی تفنگ خود را در خرگوش دارد. ) روش شما در زبان انگلیسی باید این را در نظر بگیرد.

 

هیچ انگیزه ای ندارید

اگر سعی می کنید روزانه پنجاه کلمه بیاموزید و با دستور زبان که حتی به سطح شما هم ربطی ندارد ، قدم بردارید ، قدم به قدم در راه یادگیری زبان انگلیسی خود بگیرید. آیا سعی دارید از انگلیسی خود متنفر شوید؟ مراقب باشید زیرا این یک عامل احتمالاً تخریب مجدد است.

 

چند زبانه بودن ، من با اثر فاجعه آمیز عدم انگیزه هنگام یادگیری یک زبان بسیار آشنا هستم. با کسالت ذکر شده در نکته شماره 4 ، دشمن دیگر تمرکز است.

 

یادگیری یک زبان در مواقعی لذت بخش به بهترین شکل ممکن است ! بنابراین فرایندی شگفت انگیز است که افق های شما را باز می کند و فرصت های بسیاری را برای شما به ارمغان می آورد. اگر هیچ انگیزه ای نداشته باشید ، آنچه را که یاد می گیرید ، عقب نمی ماند و هرگز نمی خواهید خود را در آن قرار دهید – بنابراین وقت زیادی را از دست خواهید داد.

 

از طرف دیگر ، اگر روش “افراطی” ذکر شده است ، لطفا خیلی خوب! همه افراد متفاوت هستند و مواردی وجود خواهد داشت که برای شما مفید باشد و نه برای دیگران.

 

برای کسانی که بیشتر و بیشتر به درون تخریب غرق می شوند ، وحشت نکنید. سعی کنید روش را تغییر داده یا آن را تطبیق دهید و به یاد داشته باشید که چرا تصمیم به یادگیری زبان انگلیسی گرفتید . هیچ وقت جاه طلبی های خود را فراموش نکنید و از تحصیل خود چشم پوشی نکنید. شما قبلاً تلاشهای چشمگیری کرده اید! این شرم آور است که اکنون پیشرفت خود را متوقف کنید.

 

ترازنامه

به طور خلاصه ، راه های بد برای یادگیری زبان انگلیسی چیست؟

 

اگر شما …

 

… در ظرف غذا یاد بگیرید

… همه چیز را از طریق متن بیاموزید

… انگلیسی روزی یک بار تمرین کنید

… حوصله دارید

… منفعلانه بیاموزید

… کلمات را بدون زمینه مطالعه کنید

… هیچ انگیزه ای ندارید

… بنابراین مسلم است که شما نتایج سریع و مؤثر نخواهید داشت.

 

خوشبختانه راه حل ها در مقاله ارائه شده است! 🙂 اینها روشهای انقلابی نیستند ، فقط باهوش کار کنید – باهوش باشید – صبور باشید . مطمئناً افراد دیگری در اینترنت مانند روش معروف یادگیری زبان انگلیسی هنگام خواب وجود دارند ، اما من فکر کردم ارزش بحث در مورد کلاهبرداری را ندارد.

 

کار پس پرداخت می کند ، پس در محل کار! 🙂

 

همچنین ببینید

اگر این مقاله را به روش های انگلیسی دوست دارید ، این سری از فیلم ها را دوست دارید: نحوه تسلط بر زبان انگلیسی .

 

ما دیده ایم که چه کاری نباید انجام شود ، با بهترین تکنیک های ما برای یادگیری زبان انگلیسی ، چه کاری انجام دهید: 14 تکنیک unsung برای یادگیری زبان انگلیسی! .

 

و البته اگر قبلاً آن را نمی شناسید ، روش Click & Speak discover را کشف کنید . این همه مفاهیم را ادغام می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *