انگلیسی را به سرعت بیاموزید

آیا می خواهید انگلیسی را سریع یاد بگیرید ؟ امروزه دانستن مسافرت و فهمیدن آن یک زبان ضروری است. اما چگونه یاد بگیریم؟ و مهمتر از همه ، چگونه یاد بگیریم صحبت کنیم؟ یادگیری زبان انگلیسی به تنهایی کاملاً امکان پذیر است ، امروز به شما 3 مرحله برای دنبال کردن را می دهم که اگر می خواهید انگلیسی را به راحتی و به سرعت یاد بگیرید . من آن را مثلث موفقیت می نامم. آماده؟ بیا بریم

 

 

در زبان انگلیسی ، شما باید خود را غرق کنید تا به سرعت پیشرفت کنید

این اولین رمز موفقیت در یادگیری سریع انگلیسی است . غوطه وری در کل ضروری است زیرا یادگیری زبان را تا حد زیادی تسهیل می کند . گفته می شود هیچ روشی بهتر از این که در کشوری غوطه ور شوید کاملاً غوطه ور نیست که زبان آن برای یادگیری آن صحبت نکند. مطمئن باشید ، من به شما توصیه نمی کنم کار خود را ترک کنید تا به لندن بروید! غوطه ور شدن به یک زبان خارجی لزوماً به معنای رفتن به یک کشور انگلیسی زبان نیست.

 

من اغلب در دوران مربیگری به من گفته می شود که رفتن به خارج از کشور راه حل یادگیری یک زبان است ، اما به شما اطمینان می دهم که بدون روش یادگیری امکان بازگشت از تحصیل در زمینه زبان با سطح پایین انگلیسی امکان پذیر است . و به انگلیسی روان صحبت نکنید.

 

اما در اینجا نحوه بهبود سطح انگلیسی خود در حالی که در pyj هستید بهبود می یابید: شما می توانید حباب غوطه وری خود را در خانه با یکپارچه سازی زبان انگلیسی در زندگی روزمره خود تا حد ممکن ایجاد کنید. نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید ؟ این چیزی است که در این مقاله خواهیم دید.

 

اول از همه ، برای یادگیری زبان انگلیسی ، باید به این چهار ستون احترام بگذارید: درک کنید ، بنویسید ، بخوانید و صحبت کنید. آخرین مورد از این 4 ستون برای بهبود دهان و دندان شما مهمترین است. این امر واضح به نظر می رسد ، اما ستون ” صحبت کردن ” بیش از حد غافل می شود ، و این مسئله دشواری ما در جسارت صحبت کردن با افراد بومی را توضیح می دهد. تمرین باید جزئی جدایی ناپذیر از روال انگلیسی شما باشد.

 

در اینجا چند نکته برای یادگیری زبان انگلیسی در هنگام تفریح ​​وجود دارد ، زیرا بله ما گرامر کمی را فراموش خواهیم کرد و به پادکست ها و فیلم ها روی می آوریم.

 

انگلیسی را با سریال و فیلم یاد بگیرید

اگر یک فیلم بالقوه فیلم هستید یا از تماشای برنامه های تلویزیونی یا تماشای فیلم لذت می برید ، پس من خبر خوبی برای شما دارم: انجام همان کار به زبان انگلیسی یک روش عالی برای بهبود مهارت های گوش دادن شما است . بلکه انگیزه او! از آنجا که بله می خواهم سریال مورد علاقه او را بفهمیم انگیزه خوبی است. زیرنویس های انگلیسی را فعال کنید و “play” را بگذارید! در غیر این صورت ، من یک آموزش با لئوناردو دی کاپریو prop پیشنهاد می کنم

 

تماشای سریال به زبان خارجی روش مورد علاقه من است زیرا نه تنها یک تمرین سرگرم کننده و مؤثر است. این به شما امکان می دهد واژگان بیشتری را به زبان انگلیسی بدست آورید ، اصطلاحات خاصی را تجدید نظر کنید ، درک شفاهی خود را بهبود ببخشید بلکه تلفظ خود را نیز تغییر دهید ، اگر مثل من زیرنویس ها را با صدای بلند بخوانید 😉 این به یک معنی است و به عبارت دیگر یک روش کامل برای پیشرفت در زبان انگلیسی.

 

و اگر می خواهید خیلی سریع تر پیشرفت کنید ، با کلیک کردن در اینجا یا بر روی بنر زیر ، بیش از 52 برگه آموزش انگلیسی از سطح A1 تا C1 (مبتدی تا پیشرفته) پیدا کنید .

 

افرادی که این مقاله را می خوانند نیز می خوانند: به سرعت انگلیسی خود را بهبود ببخشید: اشتباه کلاسیک برای جلوگیری از آن

انگلیسی را هنگام گوش دادن به موسیقی یاد بگیرید

هنرمند مورد علاقه شما تازه لوله جدیدی را منتشر کرده است؟ با یک ورق و یک قلم ، سعی کنید آنچه را که می شنوید بنویسید. مکث کنید و زمان لازم را در نظر بگیرید. در پایان آهنگ ، به اینترنت بروید تا اشعار را بخوانید و خود را تصحیح کنید (کافی است عنوان انتخاب شده را دنبال کنید و به دنبال آن “اشعار” به زبان انگلیسی برای “متن”). هیچ چیز بهتر نیست که انگلیسی را به روشی سرگرم کننده یاد بگیرید ، در حالی که گوش دادن و نوشتن آن را بهتر کنید. من اولین تمرین را در اینجا انجام می دهم.

 

با خواندن یک مجله انگلیسی را به راحتی یاد بگیرید

اگر خواندن کتاب به زبان انگلیسی شما را ترساند ، با مطبوعات انگلیسی امتحان کنید! یک مجله را با موضوعی انتخاب کنید که به آن علاقه دارید و خواندن را تمرین کنید . حتی اگر همه چیز را نمی فهمید ، سعی کنید آنچه را که می خوانید حس کنید و خواهید دید که به سرعت بهبود خواهید یافت ! شما همچنین می توانید همین کار را با دستور العمل های آشپزی از طریق اینترنت امتحان کنید ، روشی مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی به صورت رایگان . خیلی بهتر از کتاب گرامر یا کلاس انگلیسی خسته کننده ، اینطور نیست؟

 

منظمی که باید در یادگیری زبان انگلیسی نشان دهید

ستون دوم مهم برای یادگیری سریع انگلیسی : منظم . شما می دانید این جمله “این با جعل است که شما یک آهنگر می شوید؟ آیا وقتی می خواهید یک زبان جدید بیاموزید همین است . هرچه بیشتر تمرین کنید ، راحت تر خواهید بود ، بیشتر می خواهید یاد بگیرید. و البته ، شما می توانید دهان خود را باز کنید و در آخر با یک زبان صحبت کنید.

 

من اکیداً به شما توصیه می کنم حداقل 30 دقیقه یادگیری را در روز ادغام کنید (یک ساعت حتی بهتر است). می توانم ببینم شما از قبل چشمهای بزرگی به من داده است (بله من شما را دیدم!) و به من بگویید “رووو باه من وقت موهه ندارم”. در این حالت ، من به شما توصیه می کنم این نیم ساعت را در سه برش 10 دقیقه ای تقسیم کنید : صبح ، ظهر و عصر. به نظر می رسد در حال حاضر عملی تر است؟

 

در پاراگراف قبلی چندین راه جالب برای یادگیری زبان انگلیسی به شما یاد دادم. تنها کاری که باید انجام دهید اعمال آنهاست! به خاطر داشته باشید که فقط منظم باعث پیشرفت شما در زبان شکسپیر می شود زیرا به شما کمک می کند تا به خاطر بیاورید.

 

پادکست ها را برای گوش دادن به هنگام مسافرت در صبح بارگیری کنید ، یک مجله را در هنگام استراحت ناهار بخوانید ، عصرها هنگام بازگشت به خانه به اطلاعات انگلیسی گوش دهید . به نظر نمی رسد که چنین باشد ، اما شما در واقع قصد دارید مغز خود را به یادگیری یک زبان جدید عادت دهید. هرچه انگلیسی را در محیط خود بیشتر بشنوید ، آن را بیشتر خواهید فهمید. البته شما 100٪ از آنچه گفته شده یا آنچه را می خوانید به دست نخواهید آورد ، اما این تمرینات مهم هستند زیرا به شما کمک می کنند تا اطلاعات جدیدی را ضبط کنید : زمان افعال (حتی موارد نامنظم ، بله بله معروف) افعال نامنظم ، می دانم که این یک حافظه بد است) ، صداها ، واژگان. یادگیری زبان انگلیسی به تنهایی کمی صبر لازم دارد. حتی اگر در ابتدا ممکن است این روشها ناامیدکننده به نظر برسد ، خواهید دید که خیلی سریعتر از آنچه فکر می کنید پیش خواهد آمد . حتی اگر سطح مبتدی دارید ، من به شما توصیه می کنم که این روال را به کار بگیرید.

 

افرادی که این مقاله را مطالعه می کنند نیز می خوانند: سطح زبان را ارزیابی کنید

برای یادگیری سریع انگلیسی ، اغلب باید تمرین کنید

ما به آخرین راز یک یادگیری سریع می رسیم: تمرین . آیا فکر می کنید یادگیری زبان انگلیسی در خانه به معنای این است که نمی توانید تمرین کنید؟ این مورد نیست ، روش های زیادی برای پرش به آب وجود دارد. ما در وقت خود خوشبختیم که بتوانیم انگلیسی را به صورت آنلاین یاد بگیریم ، وقتی نتوانید مسافرت کنید ، جایگزین خوبی است.

 

این مرحله ممکن است موجب نگرانی شود . وقتی شروع به یادگیری یک زبان جدید می کنید ، اغلب از صحبت کردن و صحبت کردن می ترسید . ما نگران این هستیم که نتوانیم کلمات را پیدا کنیم ، لهجه خود را پیدا کنیم یا نتوانیم درک کنیم . شما باید بر این ترسها غلبه کرده و هرچه سریعتر تمرین را شروع کنید.

 

در یکی از مقالات قبلی ، من در مورد 3 برنامه برای یادگیری زبان انگلیسی صحبت کردم ، می توانید از بعضی از این برنامه ها برای آموزش مهارت صحبت کردن استفاده کنید:

 

با برنامه Mondly که ماژولهای یادگیری در مورد موضوعات خاص و عملکرد مکالمه را ارائه می دهد صحبت کنید تا به شما در تمرین کمک کند.

با برنامه انگلیسی Aba انگلیسی صحبت کنید ، جایی که می توانید در حین انجام تمرین و تمرین های تلفظ تلفظ در یک مکالمه انگلیسی شرکت کنید.

این برنامه ها یک روش عالی برای شروع تمرین بدون ترس از درک نکردن توسط یک همکار دیگر هستند. اما مراقب باشید که روی یک برنامه منفرد مانند Babbel یا Mosalingua تمرکز نکنید (مثلاً کیفیت عالی – Mosalingua مورد علاقه من به خاطر سپردن واژگان است) و بقیه را فراموش نکنید. از آنجا که من اغلب متوجه می شوم که وقتی شما یک زبان را یاد می گیرید ، بازی یادگیری را بصورت آنلاین یا از طریق برنامه ها انجام می دهید ، اما ما تمرین “انگلیسی” را به صورت شفاهی فراموش می کنیم. این به ما اطمینان می دهد زیرا ما پیشرفت می کنیم ، اما ناخودآگاه ترس از تمرین با کسی را رد می کنیم.

 

بنابراین ، هنگامی که احساس آمادگی برای آن را دارید (خیلی صبر نکنید) ، می توانید از طریق وب سایت هایی مانند Italki ، Preply یا Tandem با مکالمه های بومی گفتگو و گفتگو با انگلیسی برقرار کنید . برای یادداشت برداری راحت باشید ، حرف بزنید و تکرار کنید تا ارز شما را تسهیل کند.

 

به انتهای این مقاله می رسیم. امیدوارم که این 3 نکته برای یادگیری انگلیسی به سرعت این امکان را برای شما فراهم کند که کمی واضح تر در مورد یادگیری یک زبان جدید را ببینید و آنها را به صورت عملی عملی کنید. برای رفتن هرچه بیشتر ، از شما دعوت می کنم ویدیوی زیر را تماشا کنید ، که در آن با جزئیات بیشتر درباره مثلث موفقیت صحبت می کنم.

 

 

 

و اگر می خواهید خیلی سریع تر پیشرفت کنید ، با کلیک کردن در اینجا یا بر روی بنر زیر ، بیش از 52 برگه آموزش انگلیسی از سطح A1 تا C1 (مبتدی تا پیشرفته) پیدا کنید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *