نحوه یادگیری زبان انگلیسی به عنوان AUTODIDACT

 

مارک بللی ، زبان شناس ، وب سایت ایجاد کرده است که در آن راهنمایی های خود را برای یادگیری مستقل زبان انگلیسی ارائه می دهد. او در این متن برای ما توضیح می دهد که دیدگاه خود راجع به آن چیز را نشان می دهد.

 

توجه: متون منتشر شده در بخش “Opinion” سایت تنها مسئولیت نویسنده است. شعبه L’École موافقت می کند که آن را منتشر کند تا زمانی که آنها به شرایط مندرج در اینجا احترام بگذارند. به دلیل شفافیت ، ما هیچ تغییری یا تصحیحی در متن اصلی ارسال شده توسط نویسنده ایجاد نمی کنیم. از شما دعوت شده است تا در پایان از طریق ماژول نظرات به نظرات خود واکنش نشان دهید!

 

– – –

 

توسط مارک بللی ، زبان شناس فارغ التحصیل از دانشگاه دو مونترال است. او در کل چهار زبان صحبت می کند و سعی می کند تا آنها را به عنوان یک زبان مادری صحبت کند. او همچنین بنیانگذار LearnLanguagesOnYourOwn است ، که در آن روش خود را برای یادگیری زبانها تدریس می کند و دارای صفحه ای است که نشان می دهد چگونه تنها انگلیسی را یاد بگیرید.

 

همانطور که احتمالاً از قبل می دانید ، زبان انگلیسی نه تنها برای کبک بکر بلکه برای اکثر فرانکوفونی و در کل جهان زبان مهمی است. این امر باعث می شود تا به جهان باز شود و دسترسی بی سابقه ای به اطلاعات داشته باشد.

 

به همین دلیل ، به نظر من مناسب است که به کسانی از شما که می خواهند به این زبان تسلط داشته باشند نشان دهید که چگونه می توانید بدون کمک کسی و از خانه خود این کار را انجام دهید.

 

روشی که به شما آموزش خواهم داد ، ایجاد مزایای دوستی است که می تواند یک عمر دوام داشته باشد ، امتیاز دیگری دارد. پنج مرحله را در این مقاله از نامه دنبال کنید و موفقیت خود را در یادگیری زبان انگلیسی به عنوان یک کد اتو اطمینان حاصل خواهید کرد.

 

بدون آداب و رسوم بیشتر ، اجازه دهید به مرحله اول برویم.

 

مرحله 1: به خود انگیزه دهید

اولین قدم ایجاد انگیزه در یادگیری زبان انگلیسی است. با گذشت سالها ، من دیده ام که بسیاری از افراد شروع به یادگیری زبان دوم می کنند. بسیاری از آنها در راه کنار گذاشته اند. آنها چه مشترکی داشتند؟ آنها فقدان انگیزه واضحی داشتند.

 

در واقع ، آنها یک زبان را برای لذت بردن یاد می گرفتند ، یا به این دلیل که شاید روزی برایشان مفید باشد. به عبارت دیگر ، انگیزه آنها برای یادگیری این زبان دوم به دلایل عملی دامن زده نشده است.

 

بنابراین ، به طوری که باعث سقوط شما نشود ، حتماً یک یا حتی دلایل عملی دیگری برای یادگیری زبان انگلیسی داشته باشید. این دلایل عملکرد شما را تحت فشار قرار می دهد و هدف اصلی خود را در خط دید نگه دارید. با توجه به اهمیت زبان انگلیسی در دنیای تجارت و کار ، نباید چنین کاری دشوار باشد.

 

مرحله 2: انتخاب متنوع انگلیسی

بله ، بله این سوالی نیست که بسیاری از افراد هنگام یادگیری زبانی از خود می پرسند ، اما به نظر من اهمیت آن را کم اهمیت نمی کند.

 

وقتی یک زبان را یاد می گیرم ، تنوع خاصی را یاد می گیرم. اغلب با آمریکایی ها سر و کار داشتم ، انواع انگلیسی انگلیسی را یاد گرفتم و صحبت کردم.

 

هر گونه واژگان ، مجموعه قوانین دستور زبان و تلفظ خود را دارد. یادگیری ممکن است ارزان تر از یک باشد.

 

بنابراین توصیه من این است: به جای یادگیری فقط “انگلیسی” ، از خود بپرسید چه چیزی برای شما مناسب است. شاید شما می خواهید انگلیسی انگلیسی استاندارد ، نیویورک انگلیسی ، انگلیسی کانادایی یا حتی انگلیسی انگلیسی را یاد بگیرید؟

 

در صورت تمایل ، می توانید بدون لهجه فرانسوی صحبت کنید. برای انجام این کار فواید زیادی وجود دارد. در میان چیزهای دیگر ، شما قادر خواهید بود با افراد در سطح آشنایی بیشتری مکالمه کنید.

 

مرحله 3: مکاتبات را پیدا کنید

برای یادگیری یک زبان ، بهتر است مرتباً آن را تمرین کنید. یک راه خوب برای تمرین ، مکالمه با افراد است. تعداد زیادی وب سایت وجود دارد که می توانید افرادی را پیدا کنید که با آنها به انگلیسی صحبت کنند. سایت های تبادل زبان در این زمینه بسیار عالی هستند. افرادی را پیدا خواهید کرد که به دنبال همان چیزهایی هستند که شما به دنبال آن هستید. بهتر می دانم که سایت های دوستیابی (البته اگر سن اکثریت شما هستند) هستند. اگر انگلیسی انگلیسی همان چیزی است که شما می خواهید بیاموزید ، می توانید با کانادایی ، آمریکایی یا حتی انگلیسی صحبت کنید.

 

همچنین ، یک نکته را فراموش نکنید: اگر می خواهید مکاتبات خود را نگه دارید (و نیازی به یافتن دیگران ندارید) ، به جای اینکه این افراد را به عنوان شریک ساده در نظر بگیرید ، یک رابطه دوستانه با آنها هدف قرار دهید. ارز.

 

مرحله 4: در مورد مشکلات انگلیسی صحبت کنید

از بسیاری از خصوصیات زبانی زبان انگلیسی آگاه باشید و یادگیری آنها باید بهتر باشد. هنگامی که انتظار آن را دارید ، یک چیز بسیار ساده تر از زمانی است که بدون اطلاع ما اتفاق می افتد.

 

بنابراین ، یادگیری کمی درباره زبان انگلیسی ، تنها درصورتی که مقاله ویکی پدیا را با همین عنوان بخواند ، می تواند مفید باشد.

 

مرحله 5: غوطه وری در خانه و خودآموزی

وقتی شخصی خود را به زبان انگلیسی غوطه ور کند ، فرد به سمت تمرین مداوم رانده می شود. و هرچه بیشتر تمرین کنید ، بهتر می شوید. بنابراین ، در اینجا چند نکته برای غوطه ور شدن در زیر خود آورده شده است:

 

فیلم ها را با زیر نویس و به زبان انگلیسی گوش دهید. مزیت گوش دادن به یک فیلم به زبان انگلیسی این است که خود را در تلفظ آن قرار می دهید. زیرنویس ها به شما در درک آنچه گفته می شود کمک می کند.

آیا دستگاه های الکترونیکی مانند تلفن همراه ، تبلت ، لپ تاپ یا حتی دسک تاپ دارید؟ خوب ، اگر چنین است ، می توانید با قرار دادن انگلیسی به عنوان زبان سیستم عامل خود ، در محیط غوطه وری کمک کنید. مراقب باشید ، هر چند. کارهای روزانه ای که با این دستگاه ها انجام می دهید ممکن است بیشتر طول بکشد زیرا ممکن است شما نیاز به ترجمه (با استفاده از یک مترجم) متن انگلیسی داشته باشید که شما نمی فهمید.

افرادی را در شبکه های اجتماعی که محتوای انگلیسی منتشر می کنند دنبال کنید.

حداقل 30 دقیقه در روز با انگلیسی های خود تمرین کنید.

اکنون که می دانید چگونه انگلیسی را تمرین کنید ، وقت آن است که آن را یاد بگیرید. این فرایندی است که توجه زیادی را می طلبد زیرا شما باید خودتان آن را آموزش دهید.

 

بنابراین ، این همان چیزی است که من شما را تشویق به انجام صحبت هنگام صحبت با این زبان می کنید:

 

وقتی چیزی وجود دارد که شما نمی فهمید از Google Translate استفاده کنید.

متن (یا شفاهی) را به زبان انگلیسی مشاهده کنید و ببینید که عناصر جمله در کجا قرار می گیرند و چگونگی شکل گیری آنها ایجاد می شود. این شامل ترتیب کلماتی مانند صفت ، ضمایر ، افعال و در صورت لزوم ذرات آنها می شود.

سپس ، قواعد دستور زبان خود را بر اساس مشاهداتی که اخیراً انجام داده اید ، شکل دهید.

بنابراین ، شما مجموعه ای از قوانین را ایجاد خواهید کرد که به تدریج به شما امکان می دهد ایده های خود را به زبان انگلیسی تدوین کرده و آن را بدون مترجم درک کنید.

 

به طور خلاصه ، روشی که در این مقاله توضیح دادم دستورالعمل هایی را برای دنبال کردن به شما می دهد ، اما خیلی کامل نیست. اگر می خواهید جزئیات بیشتر ، به نحوه یادگیری فقط انگلیسی – روش کامل و بقیه وب سایت من مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *