یادگیری زبان انگلیسی ضروری

یادگیری انگلیسی ضروری است. چند بار از این سوال خجالت کشیدید که “آیا شما انگلیسی صحبت می کنید؟ این که آیا در زندگی روزمره خود تماشای سریال های تلویزیونی ، گشت و گذار در وب ، خواندن مقاله انگلیسی ، شرکت در مسابقات یا باز کردن فرصت های کاری جدید ، یادگیری زبان انگلیسی دیگر امکان پذیر نیست ، به یک ضرورت واقعی تبدیل شده است.

 

در واقع ، انگلیسی زبانی است که به شما امکان می دهد با بیشترین تعداد مکالمه ارتباط برقرار کنید ، بلکه می توانید افق حرفه ای خود را نیز گسترش دهید. نکته جالب در هنگام شروع کلاسهای انگلیسی یا گذراندن دوره های آنلاین ، سرعتی است که با استفاده از آن می توانید اصول را یاد بگیرید که به ما اجازه می دهند خودمان را بیان کنیم. صحبت کردن به زبان انگلیسی دشوار نیست ، یادگیری انگلیسی به راحتی امکان پذیر است به شرطی که از روش صحیح پیروی کنید.

 

وال استریت انگلیسی ، شماره 1 دوره انگلیسی برای همه

در وال استریت انگلیسی کلاسهای انگلیسی ما توسط معلمان انگلیسی بومی تدریس می شود. دروس در گروه های کوچک 4 نفره حداکثر از سطح معادل برگزار شود . بنابراین هیچ ترسی از بیان خود به صورت شفاهی ندارید. چه یک انگلیسی مبتدی داشته باشید و چه یک انگلیسی تایید شده ، مهارت های خود را پرورش خواهید داد.

 

به دلیل عدم تمرین ، در نتیجه یادگیری خیلی دیر یا دوره های زبان خارجی که بیش از حد در مدرسه به صورت آکادمیک هستند ، معدود فرانسوی اعتراف می کنند که به زبان انگلیسی بروند و بسیاری از آنها نمی دانند چگونه سطح خود را بهبود بخشند و پیشرفت کنند تمرین زبان انگلیسی در موضوعات مختلف.

 

اما در مقابل این ، وحشت نکنید! هیچ وقت دیر نیست که به زبان انگلیسی بهبود پیدا کند.

 

چگونه انگلیسی یاد بگیریم؟ روش انگلیسی وال استریت

چگونه زبان مادری خود را یاد گرفتید؟ روش ما انگلیسی انگلیسی Wall Street روش ، مبتنی بر همان فرآیند است که به سرعت پیشرفت می کند: شما اول گوش می دهید ، سپس تمرین می کنید . یادگیری یک زبان در درجه اول تسلط شفاهی و سپس نوشتن است. پس از تسلط صداها و تلفظ ، گرامر انگلیسی را با کمک دروس مطالعه خواهید کرد و واژگان خود را غنی تر می کنید.

 

و کار می کند هر ساله 190000 نفر به ما در سراسر جهان اعتماد می کنند ، چرا شما؟

 

به همین دلیل است که روش انگلیسی وال استریت برای یادگیری زبان انگلیسی به سرعت تضمین موفقیت 97٪ با قرارداد را به شما تضمین می کند ، مادامی که به همان سرعت شما در ابتدای آموزش انتظار داشته باشید.

 

دوره ها و برنامه های آموزشی مختلف ما

وال استریت انگلیسی دوره های بسیاری را برای همه سطوح و پروفایل ها ارائه می دهد.

 

دوره عمومی زبان انگلیسی

دوره انگلیسی حرفه ای

دوره فشرده انگلیسی

دروس انگلیسی به کار خود برگشته است

آزمون آمادگی TOEIC ، TOEFL ، IELTS

ترازنامه انگلیسی شما ارائه شده است!

 

 

برای حمایت از شما در رویکرد خود ، وال استریت انگلیسی ارزیابی کامل از سطح انگلیسی خود را بدون هیچ گونه تعهدی به شما ارائه می دهد.

 

یک برگه کامل تعادل رایگان بخواهید

 

انگلیسی را بیاموزید

وال استریت انگلیسی به شما منابع بسیاری ارائه می دهد ، اغلب به صورت رایگان ، بنابراین می توانید به زبان انگلیسی تمرین کنید.

 

دروس تعاملی انگلیسی: دروس تعاملی

دروس انگلیسی از وال استریت انگلیسی به طور کامل ژانر را تجدید می کند. فیلمبرداری شده با کیفیت سریال آمریکایی ، دروس شما شامل شخصیتهای رنگارنگ و فتنه سرگرم کننده است.

 

آنها در “جوایز تأثیرگذاری در سال 2015” جایزه “بهترین در آموزش دیجیتال” را دریافت کردند . شما می توانید با اتصال به فضای کاری دیجیتال خود ، این دروس را هر جا که می خواهید دنبال کنید. این یک روش جالب و سرگرم کننده برای گذراندن دوره انگلیسی شما ، بصورت آنلاین مانند یک دوره یادگیری از راه دور است.

 

تمرین های انگلیسی: کتابهای دیجیتالی

اکنون ، تمرینات انگلیسی به صورت آنلاین و آفلاین ، از طریق رایانه لوحی یا رایانه ای ، هر کجا که هستید ، هر زمان که می خواهید ، در دسترس است. شما می توانید این آزمایشات انگلیسی رایگان را از طریق محیط دیجیتالی دلخواه خود انجام دهید: داشبورد . در این مکان درس فعلی ، تمرینات خود را پیدا کرده و پیشرفت خود را پایش کنید.

 

برای بهبود زبان انگلیسی با برنامه های ما

برنامه “کتابهای دیجیتال توسط WSE” به طور ویژه برای شما طراحی شده است تا بتوانید زبان انگلیسی را با سرعت خود تمرین و تمرین کنید . بسیاری از تمرینات در انتظار شما هستند: دوستان دروغین ، اصول گرامر و اصطلاحات صرف ، اصطلاحات اصطلاحات و اصطلاحات اصطلاحات … این یک راه خوب برای تمرین آسان یک زبان است.

 

برنامه “Learn English with Wall Street English” به داشبورد خود دسترسی دائمی می دهد ، بنابراین می دانید که در درس فعلی خود کجا هستید.

 

هر دو برنامه در فروشگاه Apple و بازار Android موجود هستند.

 

دروس انگلیسی به صورت آنلاین

یادگیری یک زبان شامل تمرین منظم و یادآوری های مکرر است. به همین دلیل ، ما مجموعه ای از برگه های عملی انگلیسی را برای کمک به شما در مرور نقاط گرامر انگلیسی و غنی سازی واژگان خود ، به شیوه کتابهای عباراتی با عبارات نمونه جملات و لغت نامه ها ، نوشتیم. عبارات مشترک

 

این دروس انگلیسی به گونه ای طراحی شده اند که علاوه بر دوره ها و آموزش های ما ، در جذب نکات فنی فنی زبان نیز کمک می کنند.

 

سطح خود را به زبان انگلیسی به صورت رایگان ارزیابی کنید

وال استریت انگلیسی یک ارزیابی انگلیسی رایگان ارائه می دهد. این ارزیابی انگلیسی بسیار جامع است زیرا سطح درک مطلب خواندن و درک شنیدن شما را ارزیابی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *